Kraina Zerostan- impreza mikołajkowa z elementami profilaktyki dla wszystkich uczniów z gminy Przywidz. Projekt odbędzie się 18 grudnia 2017 w patio Hali Arena PrzywidzKraina Zerostan- impreza mikołajkowa z elementami profilaktyki dla wszystkich uczniów z gminy Przywidz. Projekt odbędzie się 18 grudnia w patio Hali Arena Przywidz i będzie realizowany w ściśle określonych grupach wg następującego harmonogramu:
godz. 7.45 do 10.30 I grupa projektowa uczniowie klas "0", I, II, IIIa,IIIb, IVa, IVb,Va,Vb ze Szkoły podstawowej w Przywidzu. Bardzo proszę o przywiezienie dzieci do szkoły w tym dniu na godz. 7.30 na ul. Cisową, a uczniów uczących się na Szkolnej na 7.45
Przedszkolaki 4 latki, 4-5 latki i 5 latki zostaną przywiezione na koncert i rozdanie prezentów o godz. 9.30
Grupa 3 latków otrzyma upominki następnego dnia.
II grupa projektowa SP Trzepowo, SP Pomlewo , SP Nowa Wieś Przywidzka
III grupa projektowa
klasy VIa, VIb, VIIa, VIIb +klasy gimnazjalne
do 11.40 lekcje, następnie od 12.00 do 14.30 realizacja projektu ( warsztaty profilaktyczne, rozdawanie prezentów, koncert )
Ze względu na liczne atrakcje prosimy o stuprocentową frekwencję dzieci w tym dniu w szkole.