Projekty edukacyjne

W klasie 5 został sfinalizowany projekt „Postcards crossing” przeprowadzony na platformie eTwinning. W tym projekcie uczniowie Szkoły Podstawowej w Przywidzu i uczniowie ze szkoły Colegio de San Nicolas w Hiszpanii wysłali do siebie pocztówki napisane w języku angielskim. Pocztówki okazały się wspaniałą formą pokazania naszych okolic jak i zadania ciekawych pytań naszym zagranicznym kolegom.

W klasie 5 odbył się kolejny projekt eTwinning „My idol”. W tym projekcie, uczniowie Szkoły Podstawowej  w Przywidzu i uczniowie ze szkoły Colegio de San Nicolas w Hiszpanii przygotowali plakaty przedstawiające sławne osoby, a następnie prezentowali je na lekcji podczas wideokonferencji. Ten projekt pozwolił uczniom naszej szkoły ćwiczyć umiejętności konwersacyjne w języku angielskim.