Samorząd Szkolny

W czwartek 25 stycznia 2018 r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa z licznymi konkursami i zabawami.

Była to druga dyskoteka w tym roku szkolnym, którą zorganizował Samorząd Uczniowski.
Wszyscy bawili się w miłej i radosnej atmosferze.

Dnia 30 listopada 2017 r. odbyła się w naszej szkole Zabawa Andrzejkowa, którą  zorganizował Samorząd Uczniowski.

Na początku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zapoznali uczniów z historią wróżb andrzejkowych. Zabawa  rozpoczęła się tańcem integracyjnym - "Belgijką". Następnie były  zabawy: "krzesełka z rzeczami", tańce "na gazecie" i różne inne. Chętni uczniowie śpiewali też piosenki.

Impreza była pełna uśmiechu, radości i oczywiście tańca. Wszyscy bawili się świetnie i byli zadowoleni. Czekamy już na kolejną taką udaną zabawę.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

Agnieszka Tymoszuk – Zabrocka