Kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Przywidzu

rok szkolny 2022/2023

L.p.

Nazwisko i imię

Funkcja / przedmiot

1.       

Dryll Magda

Dyrektor , j. niemiecki

2.       

Cieszyńska Małgorzata

Wicedyrektor, etyka, biblioteka

3.       

Makutonowicz - Radej Hanna

Wicedyrektor, terapia pedagogiczna, wczesne wspomaganie rozwoju

4.       

Ciecholewska Anna

Wychowawca gr. 2,5-3 latków , wychowanie przedszkolne

5.       

Ebertowska Romana

Wychowawca gr. 0A, wychowanie przedszkolne, rewalidacja

6.       

Formela Dorota

Wychowawca kl. III A, edukacja wczesnoszkolna, żeglarstwo

7.       

Gąsiorowska Anna

Wychowawca gr. I B, edukacja wczesnoszkolna, EDB

8.       

Gilewska Patrycja

Wychowawca gr. 4-latków, wychowanie przedszkolne

9.       

Grabarek Aleksandra

Język angielski, geografia w j. angielskim

10.   

Grulkowska Renata

Wychowawca kl. III B, edukacja wczesnoszkolna

11.   

Grzywacz Natalia

Wychowawca gr. 5-latków, wychowanie przedszkolne

12.   

Jakusz - Gostomski Zbigniew

Wychowanie fizyczne, zajęcia w klasach sportowych

13.   

Knopa Monika

Wychowawca gr. 3-latków, wychowanie przedszkolne

14.   

Landowska Danuta

Wychowawca kl. VIIIB ,Biologia,  biologia w języku angielskim, język angielski

15.   

Laskowska Kamila

Pedagog, rewalidacja

16.   

Łoś Tomasz

Matematyka, technika, muzyka, informatyka

17.   

Machut Katarzyna

Wychowawca kl. IV b, język angielki w oddziałach przedszkolnych, nauczyciel współorganizujący kształcenie

18.   

Markowska Justyna

Logopedia, rewalidacja, j. polski, plastyka

19.   

Oleśków Martyna

Wychowawca gr. 2,5-3 latków , wychowanie przedszkolne

20.   

Owczarzak Barbara

Wychowawca kl. I A, edukacja wczesnoszkolna

21.   

Rybakowska Mirela

Przyroda, świetlica

22.   

Rydzyńska Hanna

Wychowawca gr. 3-4 latków , wychowanie przedszkolne

23.   

Samaruk Anna

Wychowawca gr.4 latków , wychowanie przedszkolne,

24.   

Samaruk Barbara

Język polski, język polski dla uczniów z Ukrainy

25.   

Sliżewska Justyna

Wychowawca gr. 0B, wychowanie przedszkolne

26.   

Szreder Danuta

Religia

27.   

Szwichtenberg Dorota

Religia, zajęcia rewalidacyjne, n-l współorganizujący kształcenie

28.   

Szyszka Ewelina

Wychowawca gr. 5-latków, wychowanie przedszkolne, logopedia w oddziałach przedszkolnych

29.   

Talaśka Dominika

Wychowawca gr. 3 latków , wychowanie przedszkolne

30.   

Tarnowska Magdalena

Wychowawca kl. II , edukacja wczesnoszkolna

31.   

Tymoszuk – Zabrocka Agnieszka

Wychowawca kl. IV A, geografia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie, ekologia

32.   

Walentek – Kalinowska Dorota

Wychowanie fizyczne, zajęcia w klasach sportowych, gimnastyka korekcyjna, żeglarstwo

33.   

Wałdoch Irena

Świetlica, edukacja komputerowa

34.   

Wałdoch Marta

Wychowawca kl. VI A, język polski, język kaszubski, rewalidacja

35.   

Warczak Edyta

Wychowawca kl. VIII A, matematyka, fizyka

36.   

Wesoła Julia

Psycholog, socjoterapeuta

37.   

Zielińska Ewa

Wychowawca kl. VII B , historia, informatyka, wos

38.   

Żabińska Joanna

Wychowawca kl. VII A, wychowanie fizyczne, zajęcia w klasach sportowych

39.   

Żurowska Magdalena

Wychowawca kl. V A, chemia, fizyka, matematyka

 

Kadra niepedagogiczna Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Przywidzu

rok szkolny 2022/2023

L.p.

Nazwisko i imię

Stanowisko

1.       

Góra Anna

Pomoc kuchenna/sprzątaczka

2.       

Jahn Barbara

Kucharka ul. Szkolna1

3.       

Justa Ewa

Pomoc nauczyciela w przedszkolu

4.       

Kędzierska Magdalena

Pomoc kuchenna ul. Szkolna 1

5.       

Kiżewska Bożena

Sprzątaczka

6.       

Kosater Iwona

Sekretarka

7.       

Łyskowska Beata

Pomoc nauczyciela w przedszkolu

8.       

Migowski Zygmunt

Woźny / konserwator ul. Cisowa 12

9.       

Milewska Wioletta

Pomoc nauczyciela w przedszkolu

10.   

Olszewska Grażyna

Sprzątaczka

11.   

Potrac Alicja

Sprzątaczka

12.   

Rostkowska Wioletta

Sprzątaczka ul. Cisowa 12

13.   

Sadokierska Paulina

Intendent

14.   

Skirzyński Adam

Woźny / konserwator

15.   

Strojecka Wioleta

Sprzątaczka ul. Cisowa 12

16.   

Szczypiorowska Agnieszka

Sekretarz szkoły

17.   

Thrun Beata

Kucharka ul. Cisowa 12