Dnia 12 października 2018 roku mieliśmy przyjemność obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klasy I i III pod czujnym okiem pań Anny Samaruk i Renaty Grulkowskiej. Oprócz pięknego apelu, mogliśmy cieszyć się z naszymi nauczycielami, którzy otrzymali nagrody dyrekcji. Oczywiście tego dnia nie mogło zabraknąć wśród nas nauczycieli, którzy przeszli już na emeryturę.

Bardzo było nam miło, że przyjęli nasze zaproszenie! Wśród gości nie zabrakło także osób, które wspierają działania szkoły, między innymi Wójt Gminy Przywidz – pan Marek Zimakowski, przewodniczący Rady Gminy – pan Teodor Formela, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – pani Anna Zulewska, Nadleśniczy Nadleśnictwa Kolbudy – pan Andrzej Gajowniczek oraz rodzice.

Wszystkie zdjęcia wykonała uczennica klasy VIIIA – Aleksandra Mikulska, w ramach projektu Akumulatora Społecznego, którego opiekunem jest pani Ewa Zielińska.