W dniu 16 października 2018 roku mieliśmy niezwykłą możliwość wzięcia udziału w rekordzie w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej pod patronatem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godziny 12:00 do 12:30 ponad 200 osób - uczniów, nauczycieli, dyrekcji i gości na patio Areny Przywidz nieprzerwanie ćwiczyli resuscytację na fantomach w zespołach klasowych.

Naszą pracę czujnie obserwowali zawodowi strażacy ze Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim, którym dziękujemy za obecność i pomoc przy organizacji akcji! Do ćwiczeń przyłączył się Wójt Gminy Przywidz – pan Marek Zimakowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury – pani Anna Zulewska, przyjaciele szkoły oraz właściciele Lawendowej Osady – państwo Idczak.

Za całe wydarzenie odpowiedzialna była pani Anna Gąsiorowska, której serdecznie gratulujemy fenomenalnego pomysłu oraz bardzo dobrej organizacji!