Miło nam poinformować, iż Zarząd Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim pozytywnie zaopiniował prośbę UKS Zawisza Przywidz, o wsparcie finansowe na rzecz realizacji działań naszego klubu.

W dniu 22 grudnia 2022 r. w obecności Dyrektora Oddziału Banku Spółdzielczego w Kolbudach Pana Waldemara Wojtonia, podpisano umowę darowizny, która pokryje znaczną część kosztów udziału naszych wychowanków, w Międzynarodowym Turnieju Gdańsk Handball CUP, w dniach 6-8 stycznia 2023 r.

W spotkaniu z przedstawicielem banku uczestniczyła również Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przywidzu Pani Magda Dryll.

Wszystkie strony wyraziły nadzieję, że będzie to korzystna oraz satysfakcjonująca współpraca, pozwalająca rozwijać sportowe talenty dzieci i młodzieży, w Gminie Przywidz, w Szkole Podstawowej w Przywidzu oraz w UKS Zawisza Przywidz.

Ogromnie się cieszymy, iż Zarząd Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim, dostrzega potrzebę wspierania lokalnych inicjatyw sportowych i wyrażamy nadzieję na długotrwałą współpracę.
Dziękujemy za zaufanie!