Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
 
Do 28 czerwca br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Chciałabym Państwu przekazać informacje dotyczące organizacji dalszego kształcenia w naszej szkole ( Rozporządzenie MEN w załączeniu)
 
Od dnia 08.06. br. kształcenie na odległość w naszej szkole będzie kontynuowane w następującej formie:
 
1. Zajęcia lekcyjne odbywać dalej się zgodnie z obecnym planem i w większości zajęć będą odbywać się w formie on-line bezpośrednio z uczniami w aplikacji Teams. Frekwencja uczniów na zajęciach dalej będzie odnotowywana w dzienniku Librus zgodnie z przyjętymi zasadami (obecność na zajęciach lub potwierdzenie pobrania materiału). Państwo i Państwa dzieci dalej możecie  kontaktować się z wychowawcami i nauczycielami w przyjęty w każdej klasie określony sposób komunikacji.
 
2. W dniach 16-18 czerwca zajęcia on - line dla klas 4-7 w związku egzaminem ósmoklasisty nie będą odbywały się, są to dni wolne od zajęć lekcyjnych.
 
3. W szkole dla młodzieży z klas ósmych od 16 do 18 czerwca będzie trwał egzamin ósmoklasisty. W tych dniach szkoła jest zamknięta dla osób z zewnątrz. Młodzież do szkoły wpuszczana będzie w godzinach od 8.20 do 8.40 trzema wejściami: Wejściem Głównym, Wejściem od Sali Gimnastycznej oraz Wejściem od strony jeziora przy Wejściu do Hali Arena Przywidz. Uczniowie zostaną poinformowani bezpośrednio, którym wejściem do szkoły będą wchodzić. W załączeniu Procedura Bezpieczeństwa dotycząca organizacji egzaminu ósmoklasisty.
 
4. Ostateczny termin wystawiana ocen końcoworocznych dla klas  1-8 to 15 czerwca 2020r.

 

5. Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna odbędzie się 19 czerwca 2020r.

 

6. Informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego zostaną Państwu przedstawione 19 czerwca 2020r.
Dziękuję bardzo za współpracę, wyrozumiałość i zaangażowanie. Proszę o dalszą wytrwałość i informowanie o wszelkich potrzebach i bieżących problemach.
 
Proszę o komunikowanie się poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS, e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.', event)">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon do sekretariatu szkoły w godzinach od 8.00 do 15.00.
 
Z wyrazami szacunku
 
Magda Dryll
Dyrektor SP im. UE w Przywidzu

Załączniki:

Rozporządzenie_MEN_z_dnia_03.06.2020r

PROCEDURA_BEZPIECZEŃSTWA_EGZAMIN_8_KLpdf

Wytyczne_MEN_GIS_MZ_przeprowadzanie_egzaminow

ZARZĄDZENIE_Dyrektora_SP_dot._Egzamin_8_kl

plakat_egzamin_8_-_klasisty

Najważniejsze_terminy_egzamin_8-klasisty