W wigilię Wszystkich Świętych 31 X 2017 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w konkursie na strój świętego. Dziesięć osób przybyło do szkoły w szatach świętych. Zjawiła się u nas św. Agnieszka, św. Barbara, Maryja, św. Katarzyna, św. Hubert, król Kacper, Archanioł, aniół stróż, św. Aniela. Wszyscy święci zaprezentowali swoje stroje przed całą społecznością szkolną w czasie apelu porządkowego. Każdy święty otrzymał gromkie brawa i nagrodę ufundowaną przez ks. Marka.W wigilię Wszystkich Świętych 31 X 2017 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w konkursie na strój świętego. Dziesięć osób przybyło do szkoły w szatach świętych. Zjawiła się u nas św. Agnieszka, św. Barbara, Maryja, św. Katarzyna, św. Hubert, król Kacper, Archanioł, aniół stróż, św. Aniela. Wszyscy święci zaprezentowali swoje stroje przed całą społecznością szkolną w czasie apelu porządkowego. Każdy święty otrzymał gromkie brawa i nagrodę ufundowaną przez ks. Marka.