W piątek 4 marca w Arenie Przywidz odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców. Tego dnia nie mogło również zabraknąć uczniów ze Szkoły Podstawowej w Przywidzu, którzy jako gospodarze zawodów zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Pierwsze miejsce zdobyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej CET Kowale, którzy po zaciętym meczu pokonali naszą drużynę 8:6.
Nasi uczniowie stanęli na II miejscu podium dzięki zwycięstwu z SP Trąbki Wielkie 12:8. W trzecim meczu zawodów CET Kowale wynikiem 6:3 pokonał SP Trąbki Wielkie, które zajęły III miejsce w turnieju. Po podsumowaniu zawodów, wręczenia pucharów, dyplomów i medali dokonała Dyrektor SP Przywidz Pani Magda Dryll. Awans do półfinału wojewódzkiego w Lipuszu, uzyskali chłopcy z Kowal, za których będziemy trzymać kciuki w dalszej części rywalizacji.

Nasi uczniowie wystąpili w następującym składzie: I. Gański, K. Giczewski, K. Kaliszewski, I. Kryszewski, D. Lellek, W. Lewandowski, M. Magrean, O. Piwowar, M. Rerek, K. Słowik, M. Szymański, M. Śliwiński, W. Wołowczyk.