Szanowni Państwo,
W związku z planowanym wprowadzeniem nauki zdalnej dla klas 1-3 od 22.03.2021r do 11.04.2021r, chciałabym przekazać wstępne informacje dot. organizacji zajęć dla Państwa dzieci:

1.   Zajęcia będą odbywać się w formie zdalnej w aplikacji Teams z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, zgodnie z planem zajęć obecnie obowiązującym, z  tymże lekcje zostaną skrócone do 30 minut, tak samo jak w przypadku klas 4-8.

2.  Dla dzieci, które nie będą mogły bezpośrednio uczestniczyć w zdalnych zajęciach z wykorzystaniem aplikacji Teams, wychowawcy klas oraz nauczyciele przedmiotów będą umieszczać zadania w dzienniku elektronicznym Librus oraz w komunikatorach poprzez które dotychczas komunikują się z Państwem.

3. W Szkole będzie możliwość zorganizowania funkcjonowania świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne związane ze zwalczaniem COVID-19. Proszę o podanie informacji do wychowawcy klasy, które z dzieci będzie potrzebowało zorganizowania opieki i w jakich godzinach.

Małgorzata Cieszyńska

Załącznik: