Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,
informuję, że odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty możliwy będzie w dniach 31.07 - 04.08 w godzinach od 8.00 do 14.00 w Sekretariacie Szkoły.
Kody indywidualne uczniów do sprawdzenia wyników egzaminów zostały wysłane do rodziców/opiekunów prawnych w dzienniku elektronicznym Librus w dniu 14.07.2020r.
Na wniosek rodzica/opiekuna prawnego, skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany za pomocą środków komunikacji elektronicznej (poczty e-mail). W załączeniu wzór wniosku. Wniosek może zostać wypełniony elektronicznie i wysłany na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W załączeniu znajduje się również Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r. dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu br.

Magda Dryll
Dyrektor SP im. UE w Przywidzu