Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Drodzy uczniowie,

Uroczyste zakończenie roku szkolnego z uwagi na zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i wynikającymi z tego obostrzeniami sanitarno - epidemiologicznymi odbędzie się w skróconej formie. Poniżej znajduje się harmonogram Uroczystości oraz w załączeniu procedura bezpieczeństwa. Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Harmonogram Uroczystości zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020:

Wejście

Hala Arena Przywidz

Wejście boczne do Hali Arena Przywidz od strony szkoły

Informacje dodatkowe:

1. Uczniowie przychodzą do szkoły 5 min przed rozpoczęciem uroczystości w maseczkach.

2. Uczniowie na sali gimnastycznej i hali przebywają w wyznaczonych miejscach z zachowaniem dystansu społecznego. Wychowawcy klas sprawują opiekę nad wejściem i wyjściem uczniów ze szkoły.

3. Planowana uroczystość dla klas 1-7 nie powinna przekroczyć 25 minut, natomiast klas 8 - 55 minut.

4. W uroczystości zakończenia roku klas 1-7 uczestniczą uczniowie, wychowawcy oraz dyrekcja szkoły. Rodzice uczniów klas 1-7 i inne osoby postronne nie wchodzą do szkoły – ewentualnie oczekują na zewnątrz.

5. W uroczystości zakończenia roku klas 8 uczestniczą uczniowie, wychowawcy, dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście. Rodzice uczniów klas 8, w związku z zakończeniem przez nich edukacji w szkole, będą mogli uczestniczyć w uroczystości na trybunach. Trybuny będą podzielone na dwa sektory dla poszczególnych klas.

6. Obowiązują stroje galowe.

7. W związku z różnym czasem przybywania uczniów do szkoły niemożliwy jest dowóz/odwóz uczniów szkolnym autokarem.

8. Msza Święta w intencji uczniów i pracowników szkoły odbędzie się 28 czerwca o godz.12.00 w  Kościele Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Przywidzu

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie, ostatni czas był dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Wspólnie, dzięki zaangażowaniu nauczycieli, wychowawców i ogromnej z Państwa strony współpracy, wyrozumiałości i cierpliwości  oraz waszej codziennej pracy drodzy uczniowie, pomyślnie kończymy rok szkolny 2019/2020.

Dziękuję Państwu i Wam drodzy Uczniowie za ten niełatwy czas, pełen niepewności dnia następnego i dostosowywania się z dnia na dzień do sytuacji panującej w Polsce i na świecie.

Życzę Wszystkim rodzinnego, spokojnego, zdrowego wypoczynku wakacyjnego oraz miejmy nadzieję pełnego powrotu do Szkoły w przyszłym roku szkolnym.

Magda Dryll

Dyrektor SP im. UE w Przywidzu