Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się w naszej szkole uroczysta akademia dnia 13.10.2017 o godz. 12.00 pt. "Gala Łabędzi-edycja II ", w patio hali widowiskowo-sportowej. Obowiązuje elegancki ubiór, a nawet kreacje wieczorowe.
Informujemy, że lekcje w tym dniu będą do godz. 11.40 a po akademii jeden wspólny rozwóz o godz. 13.50. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami i nauczycielami oraz pracownikami szkoły serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystej akademii.

13.10.2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji dnia Edukacji Narodowej, na której obecni byli nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i dzieci z oddziałów przedszkolnych .

Na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy III A i B, w humorystycznym programie artystycznym , podczas którego, pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Wszystkie obecne tego dnia dzieci, odśpiewały pracownikom szkoły polskie tradycyjne „100 lat”.

Obecna na uroczystości pani dyrektor Kataryna Sprusik – Olszewska wyraziła uczniom serdeczne podziękowanie za wyrażone w wierszach i piosenkach słowa wdzięczności. Całe spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze.