W dniu 04 października 2017r. odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewwcząt klas IV- VI SP. Organizatorem jak co roku była SP w Pomlewie. W rywalizacji oprócz gospodarzy wzięła udział SP  w Trzepowie i SP w Przywidzu.  Naszą szkołę reprezentowali:
Sztafeta dziewcząt: M. Urban, W. Urban, H. Lubotzka, Z. Olszewska, M.Olszewska L. Kasjaniuk, K. Kamińska, A. Ronowicz, M. Ignaciuk, M. Ropel, J. Litwiniuk ;
Sztafeta chłpców: K. Orzechowski, O. Żabiński, J. Czajkowski, J. Iwanicki, R. Iwanicki, K. Rezmersi, I. Biskup, D. Bobrowski, T. MagreanA. Radelski, F. Warczak
Zawody w wielkim stylu wygrały obie nasze sztafety i tym samym awansowały dozawodów na szczeblu powiatowym, które odbęda się 10.10.2017r.   w  Sobowidzu.
Joanna Żabińska