Szanowni Rodzice,

w związku z decyzją Rządu Rzeczpospolitej Polskiej związaną z obecną sytuacją zagrożenia zakażenia koronawirusem, od jutra tj. 12 marca 2020r we wszystkich szkołach w Polsce zawieszone zostają zajęcia oświatowe.

W związku z powyższym od czwartku 12 marca do piątku 13 marca 2020r w naszej szkole nie będą odbywały się zajęcia lekcyjne, natomiast będą odbywały się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Proszę Państwa o powiadomienie wychowawców klas lub zgłoszenie w sekretariacie szkoły informacji, które z Państwa dzieci będą obecne w tych dniach na zajęciach opiekuńczo - wychowawczych w szkole.

Dowóz dzieci do szkoły w dniach 12-13 marca odbywać się będzie zgodnie z rozkładem.

Od poniedziałku 16 marca do 25 marca 2020r, zajęcia zostają całkowicie odwołane, szkoła będzie zamknięta.

Na bieżąco będę przekazywać Państwu informacje dotyczące organizacji pracy naszej szkoły w związku z występującym zagrożeniem zakażenia koronawirusa.

Magda Dryll

link na stronę MEN https://www.gov.pl/web/edukacja