W czwartkowy poranek w dniu 20 lutego do Hali Arena Przywidz zjechały najlepsze drużyny po etapie gminnym, na Powiatowe Igrzyska Dzieci w kat. Dziewcząt z rocznika 2007 i młodsze. Do Przywidza przybyły zespoły z SP nr 3 Pruszcz Gdański, SP Trąbki Wielkie, SP Straszyn i SP Suchy Dąb. Na początku zawodów głos zabrała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przywidzu Pani Magda Dryll, która powitała przybyłych gości, zawodników, kibiców i opiekunów zespołów. Imprezę sportową otworzył Wójt Gminy Przywidz Pan Marek Zimakowski, życząc zawodniczkom przyjemności z rywalizacji, gry fair play oraz zwycięstwa dla najlepszych. Po powitaniu przystąpiliśmy do walki o puchary, medale i awans do półfinału wojewódzkiego.

Zawody przeprowadzono systemem gry każdy z każdym. Nasze uczennice z klas sportowych zwyciężyły wszystkie mecze wyraźnie i bez problemów pokonały kolejno: SP nr 3 Pruszcz Gdański 11:0, SP Trąbki Wielkie 11:4, SP Suchy Dąb 8:1 i SP Straszyn 10:2. Taki obrót sprawy dał nam awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się już we wtorek 25 lutego w Nowej Karczmie. Na drugim miejscu zawody ukończyły zawodniczki SP Straszyn. Na najniższym stopniu podium zameldowały się uczennice z Trąbek Wielkich. Czwarte miejsce dla SP Suchy Dąb i piąte dla SP nr 3 w Pruszczu Gdańskim. Dekoracji wręczenia pucharów, dyplomów i medali dla zawodniczek dokonała Dyrektor Szkoły Podstawowej w Przywidzu Pani Magda Dryll.
Gratulacje dla dziewcząt i powodzenia w półfinale wojewódzkim w Nowej Karczmie.

Mistrzowski skład dziewcząt przedstawia się następująco: L, Adamska, M. Baranowska, N. Błaszkowska, A. Ciecholewska, L. Kasjana, J. Łęgowska, M. Miazga, M. Olszewska, A. Tarnowska, D. Żukowska, E. Gańska, A. Jakowska, W. Lellek, E. Łęgowska, K. Potrac, Z. Ropela.

Opiekunowie: Joanna Żabińska

Zbigniew Jakusz - Gostomski