W niedzielę 24 listopada odbył się rewanżowy turniej w ramach Pomorskiej Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców z rocznika 2007 i młodszych. Nasi chłopcy kapitalnie zaprezentowali się przed gdańską publicznością gdzie w Miejskiej Hali Sportowej po zaciętych i emocjonujących meczach, kolejno pokonali SPR Energa Wybrzeże Gdańsk 7:6 oraz PTF Oliwa Gdańsk 9:7. Doznaliśmy tylko jednej porażki z rosłymi zawodnikami Szczypiorniaka Gdańsk 8:14. Ta porażka jednak wstydu nie przynosi bowiem miesiąc temu ulegliśmy tej drużynie 5:16.

Tym razem do przerwy ustępowaliśmy tym rywalom zaledwie jedną bramką. Śmiało można powiedzieć, że zanotowaliśmy duży postęp jakościowy, co było również widoczne podczas gry. Przez całe spotkanie byliśmy wymagającym rywalem dla Szczypiorniaka i dopiero w końcówce Gdańszczanie odskoczyli nam na kilka bramek różnicy. Taki obrót sprawy zapewnił nam jednak zajęcie drugiego miejsca w turnieju i awans do najlepszej ósemki zespołów w województwie. Już w połowie grudnia będziemy się mierzyć o awans do najlepszej czwórki w Nowej Karczmie. Zatem trzymajcie kciuki za powodzenie w dalszym etapie rywalizacji.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: R. Adamczyk, J. Fularczyk, K. Giczewski,
C. Herbasz, P. Kawczyński, W. Lemich, J. Łyskowski, K. Rezmerski, J. Rogala, A. Warczak, G. Wencewicz.

Opiekunowie: Joanna Żabińska,