W dniach 27-29 września 2019 roku odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Brodnicy, w którym wzięły udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy z naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Przywidzu z rocznika 2007 i młodsi. Oba zespoły zajęły piąte miejsca w zawodach. Dziewczęta zanotowały cztery zwycięstwa i dwie porażki. Pokonały m.in. zespoły: Szczypiorniaka II Ustka, Vambresię Wąbrzeźno oraz dwukrotnie MKS Brodnicę II.
Chłopcy zwycięsko zakończyli swoje mecze z zespołami SSPR 3 Konin oraz z MKS Brodnica III.

Nasi szczypiorniści i szczypiornistki, którzy reprezentują także Szkołę Podstawową w Przywidzu, pokazały się z bardzo dobrej strony. W każdym meczu walczyliśmy bardzo ambitnie i nieustępliwie. Na trybunach brodnickich hal sportowych pojawili się także rodzice, którzy głośno wspierali nasze zawodniczki i zawodników.
Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy tak wspaniale nas dopingowali z trybun, a także za wszelką pomoc, którą okazali nam poza boiskiem.

Dziękujemy!!!☺

Opiekunowie: Joanna Żabińska,