Szanowni Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych województwa pomorskiego.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie idei XIII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. „Mieszkańcy Ziemi" , którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa 34 z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Gdyni. Konkurs skierowany jest do uczniów pomorskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz nauczycieli wszystkich rodzajów placówek oświatowych w naszym województwie.

Na laureatów czekają wartościowe nagrody (sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz komputerowe, karty podarunkowe, eleganckie albumy książkowe itp.) ufundowane jak co roku przez Wojewodę Pomorskiego Pana Dariusza Drelicha , prof. Edmunda Wittbrodta, Urząd Miasta Gdyni, Radę Dzielnicy Redłowo, Radę SP 34 w Gdyni, ZNP, NSZZ „Solidarność „ Pracowników Oświaty , posłów RP. Ponownie jak w roku ubiegłym staramy się by konkurs został wpisany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty na listę zawodów artystycznych, które są wymieniane na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej, za co absolwenci zyskują dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie prac wraz z poprawnie wypełnionymi załącznikami do 20 stycznia 2020 r.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału w konkursie, którego rozstrzygnięcie nastąpi 6 marca 2020 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Dyrektor SP 34 w Gdyni Mariusz Żelechowski