Szanowni Dyrektorzy, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkół,
z okazji rozpoczęcia roku szkolnego składamy Wam najserdeczniejsze życzenia. Spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.  Niech nadchodzący rok obfituje    w możliwości realizowania zakładanych celów dydaktycznych.

Wam, drodzy Uczniowie życzymy, aby nowy rok był okazją do rozwoju własnych zainteresowań  i  przeżywania nowych doświadczeń. Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko miejsce kształcenia,  w którym rozwijacie umiejętności, to przede wszystkim możliwość nawiązywania przyjaźni.   Mamy również nadzieję, że wiedza, którą zdobędziecie zaowocuje w przyszłości .
Życzenia spokojnego roku szkolnego kierujemy także do Was drodzy Rodzice.  Wasze zaangażowanie w proces edukacyjny wychowanków jest niezwykle ważny,  dlatego otwarci na cenne uwagi życzymy Wam i sobie owocnej współpracy.

Życzenia składają:
Wójt Gminy Marek Zimakowski  oraz  Pracownicy Urzędu Gminy