18 stycznia 2019 r. SP w Przywidzu była gospodarzem kolejnych zawodów w ramach współzawodnictwa szkół na szczeblu gminnym. W Arenie Przywidz odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie Usportowione Klas Czwartych. W rywalizacji udział wzięły wszystkie szkoły z Gminy Przywidz. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt z rocznika 2008 i młodszych.

W klasyfikacji końcowej dziewczęta z SP w Przywidzu zdobyły I miejsce, wygrały wszystkie spotkania: z SP w Trzepowie 25:14, z SP w Nowej Wsi Przywidzkiej 25:4, awansując do zawodów powiatowych. Chłopcy zaś, po miażdżącej wygranej w meczu z SP w Pomlewie 45:15, wygraną z SP Trzepowie 39:27 i przegraną w ostatnim meczu z SP Nową Wsią Przywidzką 21:18, uplasowali się na II miejscu.

Joanna Żabińska