W dniu 19 października 2018 roku w Arenie Przywidz miały miejsce Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły: SP w Pomlewie, SP w Nowej Wsi Przywidzkiej oraz gospodarze - SP w Przywidzu. Z uwagi na to, że odbywały się jednocześnie dwa turnieje (rocznika 2004 i młodsi, oraz 2005 i starsi), był to dość długi i wyczerpujący dzień dla sportowców.

Pomimo tego, wszyscy uczestnicy imprezy do samego końca walczyli o najwyższe podium, a nauczyciele WF stanęli na wysokości zadania, dbając, by rywalizacja przebiegła sprawnie i profesjonalnie. W kategorii dziewcząt (rocznik 2004 i młodszy) nasze reprezentantki spisały się znakomicie. Zdobyły I miejsce! Wygrały swoje wszystkie spotkania (SP Przywidz – SP Pomlewo 2:1; SP Przywidz – SP Nowa Wieś Przywidzka 1:0) i zapewniły sobie prawo startu w Igrzyskach Powiatowych.

Skład zwycięskiej drużyny: P. Brzezińska, M. Ignaciuk, S. Giczewska, O. Piotrowska, O. Strojecka oraz K. Deja, Z. Talaśka i J. Toczek. W pozostałych kategoriach, niestety, nie poszczęściło się jak młodszym koleżankom i w końcowej klasyfikacji uplasowaliśmy się na III miejscu.