Dnia 03.09.2018 roku podjęliśmy wyzwanie nowego roku szkolnego 2018/2019. Rozpoczęliśmy mszą świętą w parafialnym kościele, w obecności sztandarów. Następnie na boisku szkolnym przywitała nas pani wicedyrektor Hanna Makutonowicz-Radej, która zaprezentowała wychowawców klas, nowych nauczycieli oraz nauczycieli, którzy wrócili z urlopów zdrowotnych.

Wysłuchaliśmy także listu pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. Na apelu obecni byli także goście – pani dyrektor GOKu Anna Zulewska oraz Małgorzata Hagno z Nadleśnictwa Kolbudy, która opowiedziała nam o przedsięwzięciach, w których nasza szkoła będzie uczestniczyć, a także przekazała najlepsze życzenia na nowy rok szkolny.

Wielkim zaskoczeniem była obecność pana Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, który zwiedził naszą szkołę oraz Halę Widowiskowo-Sportową.

Pan minister spotkał się także z ostatnim rocznikiem klas gimnazjalnych, przekazując najlepsze życzenia na nowy rok szkolny.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości!