W dniu 12 kwietnia 2018 roku w Lipuszu odbył się Wojewódzki Turniej Mini Piłki Ręcznej Chłopców. Z zaproszenia organizatora UKS Lipusz skorzystali także nasi uczniowie z XXI Akademii Artura Siódmiaka i uczniowie IV klasy sportowej o profilu piłka ręczna. W zawodach brały udział dzieci z rocznika 2008 i młodsi. Celem turnieju było upowszechnianie aktywności ruchowej wśród najmłodszych, popularyzacja piłki ręcznej oraz dobra przede wszystkim dobra zabawa. Do turnieju zgłosiły się cztery zespoły, tj.: BAT Kartuzy, UKS Lipusz I, UKS Lipusz II i SP Przywidz. Czas gry wynosił 2x7 min. Rywalizacja na boisku miało bardzo sportowy i emocjonujący przebieg pomimo młodego wieku zawodników. Nasze wyniki przedstawiają się następująco; w pierwszym meczu z BAT Kartuzy przegraliśmy 0:4, chociaż nasza gra wcale nie wyglądała najgorzej. Mieliśmy swoje okazje i sytuacje podbramkowe (pięciokrotnie trafialiśmy w słupek lub poprzeczkę bramki przeciwnika). W drugim meczu przyszło nam się zmierzyć z I zespołem z Lipusza i pokonaliśmy go 9:4. Z kolei w trzecim meczu graliśmy o drugie miejsce w turnieju z drużyną Lipusz II i po zaciętej walce ulegliśmy 4:6. Zatem ostatecznie zajęliśmy III miejsce w tych zawodach. Na I miejscu turniej ukończył BAT Kartuzy, II miejsce drugi zespół z Lipusza, III miejsce SP Przywidz i IV m-sce pierwszy zespoł z Lipusza.

Po zakończonych zawodach wszystkie dzieci otrzymały medale, puchar dla drużyny i upominki.

Skład zespołu SP Przywidz: Radosław Adamczyk, Kacper Andrzejewski, Łukasz Browarczyk, Agata Ciecholewska, Szymon Cierocki, Konrad Giczewski, Jeremi Iwanicki, Wiktor Lemich, Mateusz Nikel, Jakub Rogala, Anna Tarnowska.