12 kwietnia 2018r. w hali sportowej SP w Trąbkach Wielkich odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Piłce Siatkowej w kategorii dziewcząt. Do rozgrywek stawiło się 8 szkół z powiatu gdańskiego. Nasza drużyna w składzie: Z. Jąkalska, S. Magrean, A. Rydzyńska, K. Oberlan, Z. Sikora, N. Thrun, S. Błaszkowska, M. Krefft, Z. Sliżewska, A.Wencewicz, W. Lis w drodze losowania zagrały w grupie eliminacyjnej z SP w Trąbkach Wielkich, ZS nr1 w Pruszczu Gdańskim oraz SP w Suchym Dębie.

Na tym etapie przywidzka druzyna pokanała 2:0 (25:23;25:23) Suchy Dąb, w drugim spotkaniu z Trabkami Wlk. przegrała 2:0( 24:26 21:25), w trzecim meczu dziewczęta z Pruszcza okazały się bezkonkurencyjne, pokanały nas 2:0 ( 25:14;25:16).

W drugim etapie dziewczęyta walczyły o V miejsce z ZKPiG w Kolbudach. Po bardzo wyczerpującym i długim spotkaniu nasza szkolna drużyna wygrała to spotkanie z wynikiem 2:1, zajmujac V m-ce w powiecie.

Gratulujemy!:)