20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka.

W tym dniu Wróbelki brały udział w zabawach ruchowych takich jak : "skoczne stópki", "rolkowy slalom' czy "taniec z balonem”.  Kolejnym wesołym akcentem była zabawy przy muzyce. Dzieci tańczyły i śpiewały. Odwiedziliśmy  grupę "Biedronek" gdzie złożyliśmy życzenia najmłodszym przedszkolakom i zaśpiewaliśmy piosenkę "Przedszkolakiem fajnie być".
Dzieci bardzo chętnie bawiły się. Doskonale było widać jak  nowe dzieci zintegrowały się z grupą, jak pokonały strach i nieśmiałość.

Grupa 5-latków SÓWKI obchodziła Dzień Przedszkolaka. Wszystkie SÓWKI przez cały dzień miały znakomite humorki. Śpiewały piosenki , mówiły wierszyki  o tematyce przedszkolnej. Rozmawiały również o tym, jak powinien zachowywać się każdy przedszkolak. Najwięcej radości sprawiły SÓWKOM  zabawy z balonami.
Tańcom  i śmiechom nie było końca. W znakomitych humorach wróciły do swoich domków.
Hanna Rydzyńska