Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów PRZEDS/wrobelki/bal oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W tym roku bal karnawałowy upłynął nam pod hasłem „Ahoj! Piraci!”, dlatego w naszym przedszkolu zamiast dzieci, pojawili się dziś pałający chęcią przygody Piraci i Piratki. Wraz z rozpoczęciem zabawy Piratki ,,Natalia i Hania” wprowadziły przedszkolaków w karnawałowy nastrój. Na powitanie dzieci w przebraniach wzniosły piracki okrzyk: „Ahoj przygodo! Ahoj!”, po czym przy dźwiękach skocznej muzyki ruszyły do tańca. Między pirackimi harcami i szalonymi tańcami na „pokładzie statku” uczestnicy balu chętnie brali udział w różnych zabawach integracyjnych, które przyniosły dzieciom wiele morskich emocji i niezapomnianych wrażeń. Bal zapamiętamy jako bardzo udany, z utęsknieniem czekamy na kolejny. Ahoj przygodo!

{gallery}/ PRZEDS/wrobelki/bal{/gallery}