W dniu 20.12.2017r. odbyło się "Spotkanie Wigilijne", na którym wszyscy wspólnie kolędowaliśmy - śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Na zakończenie spotkania, pani Wice Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom przedszkola oraz wychowankom, życzenia spokojnych, rodzinnych, ciepłych Świąt.

Przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzy wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po występach wszystkie maluszki wręczyły babciom i dziadkom przepiękne upominki. Spotkanie przebiegło w serdecznej i radosnej atmosferze.

Za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości.

N.G