Mama i tata to synonimy miłości, dobra, ciepła rodzinnego i  szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. „Mama” i „Tata” to również pierwsze słowa każdego dziecka.Z tych to powodów należy dbać  o więź między dzieckiem a rodzicem.

Z tej właśnie okazji 14 czerwca obchodziliśmy "Dzień Rodziny" czyli połaczone święto Mamy i Taty. "Przedszkolaki słowem, śpiewem i tańcem wyraziły miłość do swoich rodziców.

Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.